Zgjidhni paketen qe ju pershtate www.faqjajuaj.com Cmimet me te mira ne treg.

PERSONAL

€199 /ne vit Regularly €249 Sign Up
 • 2GB Web Space
 • FREE Site Building Tools
 • FREE 2 muaj mirembajtje
 • 24/7/365 Support
 • FREE Marketing & SEO Tools
 • 1 Email addresse
 • 30 Day Money Back Guarantee

BUSINESS

€349 /ne vit Regularly €489 Sign Up
 • 10GB Web Space
 • FREE Site Building Tools
 • FREE 6 muaj mirembajtje
 • 24/7/365 Support
 • FREE Marketing & SEO Tools
 • 10 Email addresse
 • 30 Day Money Back Guarantee

PREMIUM

€667 /ne vit Regularly €888 Sign Up
 • 120GB Web Space
 • FREE Site Building Tools
 • FREE 12 muaj mirembajtje
 • 24/7/365 Support
 • FREE Marketing & SEO Tools
 • Unlimited Email addresse
 • 30 Day Money Back Guarantee

Cfare e ben faqen tuaj me te mire?

Monitorim

Ne moitorojme faqen tuaj duke e mbajtur ne mbykqyrje dhe mbrojtej nga sulmet.

Siguria

Faqja juaj e internetit do të jetë e sigurt edhe nëse ka llogari të rrezikuara.

Shpejtesia

Ne faqen tuaj jane te instaluar programe qe risin cilesin dhe shpejtesin e faqes suaj.

Backup

Ne mbajme te ruajtura deri ne 30 dite kopje te faqes suaj

Email Addresses

Posta juaj do te jete e sigurt dhe e mbrojtur nga email spam

Konfigurim

Filterimin e trafikut me qellim dashakeq perpara se sulemet te mbrrijne ne faqen tuaj.

Server Level Protection

Serverta ku faqja juaj eshte ngarkuar jane super te mbrojtur.

FALAS 24×7/365 Support

Ju do te keni mbeshtetjen e ekipit tone ne cdo kohe, dite dhe nate

30 ju ribursojme

Nese nuk jeni te kenaqur. Ribursim 100% brenda 30 diteve.

Ajo cfare ne ofrojme?

Nje eksperience ndryshe Provoje
 • LEHET PER TU PERDORUR - Ndertojme thjeshte dhe Profesionalisht.
 • MUNDESI PAFUND - Paraqitje unike per cdo faqe interneti.
 • FALAS - Keshillim dhe asistenca per cdo problem qe ju hasni
  Provoje tani duke fillurar nga 16.58 Euro / NE MUAJ.
 • Lexo me shume
www.faqjajuaj.com e vetjma platforme Profesionale
 • Merrni më shumë konsumatorë me mjete të ndërtuar në SEO.
 • Te shpejte, fleksibel dhe gjithmone prane klienteve.
 • KURSENI KOHEN DHE PARAT TUAJA.
  Nese nuk jeni te kenaqur. Ribursim 100% brenda 30 diteve.
 • Lexo me shume

Jeni gati per te filluar?
Jeni kureshtar si funksionon?

Ndiqni videon
ajo do ju ndihmoj shume

X

PYETJET QE NA BEJNE ME SHPESH?

Sa kohe ju duhen per krijmin e faqes sime te internetit?

Ne raste se klienti i ka parqitur kerkesat e tij, pra qe nuk ka me asgje per te shtuar. Nga ky moment koha qe stafit tone i duhet eshte 11 dite. Ku perfshihet ndertimi i faqes, artikujt fillestar si dhe aplikacionet SEO per nje renditje me te mire ne motorret e kerkimit Google, Yahoo dhe Bing

A renditet faqja ime ne Google?

Sigurishte, vetem se duhen disa jave qe Google te rifreskoj listat e URL te reja. Patjeter ne kemi partneritet serioze me Google

Cfare mbeshteje ofroni?

Mbeshtetja qe ne ofrojme eshte nepermjet numrit te telefonit, email, chatit si dhe nese eshte e nevojshme edhe prane klientit.

Nese harroj fjalekalimet. A mund ti gjej perseri?

Po patjeter. Ne raste se ju humbni fjalekalimin e email apo te website ne jemi ne gjendje ty ofrojme serishte fjalekalimet tuaja

Me shume se 25 faqe interneti te ndertuara nga ne

Deshironi edhe ju te keni faqen tuaj sot?

Projekte

58

Kliente

18

Theme

90

Faqe interneti

25

Dite

13

Keto jane faqe te ndertuara nga NE

Shfletoni direktorin tone te faqeve te ndertuara nga ne

faqja juaj
site-img14
site-img14
site-img14
Magazinealbania
site-img16
»
«
site-img17

Me shume se 100 aplikacone per te instaluar

Pershtypjet e klienteve tane